top of page
Relaxace v houpací síti

NEKOMPROMISNÍ PROJEKTOR 
má světu co říci!

ENERGIE JE NAŠE NEJDRAŽŠÍ KOMODITA.

To si říkám vždy, když se snažím naskočit tempo, které mi škodí. 

Nejsem zde od toho, abych pracovala 8 hodin denně. Přišla jsem na tuto planetu úplně z jiného důvodu.  Ale ustát to uff.. To je někdy v rychlosti naší doby a životního stylu velmi náročné.

 

Projektor dle Human designu je typ, kterému málokdo rozumí. A nedivme se vždyť je nás 20%. Proč nám tak málo ostatní rozumí? Náš svět je totiž postaven dle generátorského stylu energie. Na tom není nic špatného. Je to krásná energie jako ta naše. Ale je jí poměrně více:). Nikdo z nich si neumí představit, jaké to je být projektorem/projektorkou. Navíc jak jsem psala výše, náš čas a jeho vnímání se neskutečně zrychluje a žít dle této rychlosti již nevyhovuje ani generátorům. Již nelze totiž plýtvat energií.

 

Nekompromisní projektor je samostudium formou online video kurzu. Tato forma vám umožní studovat z pohodlí domova dle vašich možností a potřeb.

Tento kurz obsahuje celou řadu užitečných informací včetně terapeutických meditací. oslovujících bolest našeho vnitřního dítěte.

Obsah:

Studijní materiál - text

10 video lekcí + 2 terapeutické meditace na vnitřní dítě

2 bonusová videa 

Každá lekce má různou délku

Meditace jsou zaměřeny na práci s vnitřním dítětem a jeho bolestí opuštění a odmítnutí.

Návod na přihlášení pro Online studijního programu po zaplacení.

  • Facebook
  • YouTube

Projektoři

Vzhledem k tomu, že projektoři netvoří většinu, může být to naše bytí neskutečně bolavé a osamělé. Obzvláště v momentě únavy, vyhoření nebo vyčerpání, kdy jednoduše na nás nefungují návody většinové skupiny. Ale nebojme se vlka nic:)!​

Konečně se probouzíme a přicházíme na to, proč jsme zde na Zemi. Většinový úkol je, abychom byli průvodci ostatním... Nicméně abychom mohli být prvůdci v integritě, potřebujeme přijmout to, kým jsme a začít si sebe vážit. 

Věřím, že kurz Nekompromisní Projektor vám poskytne nezbytné informace, které vám chyběly k tomu, abyste udělali zase několik kroků k sobě a k sebepřijetí. 

Kurz lze objednat  za 1300 Kč:

Hloubkové studium Kvantového Human designu v angličtině
učitelkou Karen Curry Parker, která vytvořila kvantový human design

Základní studium
Pokročilé studium
pattern.png
bottom of page