top of page
Zápisník a plnicí pero

Jak lépe porozumět vašim dětem a jejich potřebám z pohledu Human designu?

Aktualizováno: 5. 9. 2023

Jak hlouběji porozumět svému dítěti, to je něco, co si přeje téměř každý rodič.

Touha pochopit, porozumět, napojit se na dítě je něco, čím měníme současné paradigma, jak to dlouho mnoho let ve vztahu rodič a dítě fungovalo.

A nenechte se mást, že autoritativní výchova zmizela nedávno. Ta podle raukouského psychiatra Rudolfa Dreikurse zmizela již s tím, kdy manželka přestala "poslouchat" svého manžela:).

K tomuto nám může lépe pomoci Human design. Proto jsem si řekla, že udělám human design kurzík pro rodiče dětí se zaměřením na to:

1. jak dobře vést a komunikovat s vašimi dětmi, obzvláště ty, co jdou do školy

2. jak lépe s vašim dítětem komunikovat 3. jak fungovat v rámci spaní, únavy, energie 4. jak zvládnout citlivost 5. jak zjistit, zda nepřebírá vaše či partnerovy energie 6. jak dobře fungovat, co se týče školy

Osvětlí vám to leccos a možná se dostaví také úleva a pochopení toho, jak vaše dítě funguje energeticky.

Max počet: 5 účastníků Termín: 31.8 a 1.9. od 19:00 do 20:00 Jak? Online živě Registrace do 25.8. na simonag@seznam.cz Cena: 2000 kč

Vzhledem k tomu, že se budeme dívat na energetické mapky dětí, je max počet dětí, se kterým budeme pracovat, dva. Pokud jich je více než dvě, je cena navýšena o 100 kč za každé další dítě (tj 2100 za 3 děti, 2200 za 4 děti).


Kde studovat Human design?

Mám ráda praktičnost. Proto jsem si vybrala Karen Curry Parker, která vytvořila kvantový Human design.

Na její kurz se můžete přihlásit zde


64 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page