top of page

Co je to human design?

 

Human design je systém, který unikátním způsobem propojuje západní astrologii, čínský Iting, Kabbalu, hinduistický čakrový systém a kvantovou fyziku.

 

Je to popis mechaniky energie, kterou je dobré znát a naučit se s ní pracovat. Nicméně je třeba si uvědomit, že human designem nevyléčíme trauma z dětství, ani nevysvětlíme proč je naše rodová linie zatížena slibem chudoby. 

 

Muž, kterému přišel download Human designu, se jmenoval Ra Uru Hu.

V human designu určujeme (někde se dočtete, že 4) 5 základních typů:

  • manifestor - Iniciátor - Kvantový termín dle Karen Curry Parker  (7%)

  • generátor - Alchymista - Kvantový termín dle Karen Curry Parker (35%)

  • manifestující generátor - Ohýbač času - Kvantový termín dle Karen Curry Parker (35%)

  • projektor (20%) - 

  • reflektor (1%)

 

Manifestoři jsou ti, co "iniciují". Jsou tady od toho, aby šli a udělali, jednali nezávisle. Jsou schopni energeticky "nastartovat a podnítit" ostatní. Nejsou zde, aby dokončovali. Disponují obrovskou silou, která byla ale často v dětství potlačena. Ženy tohoto typu mohou mít také výzvy v partnerství. Mívají v sobě velké množství vzteku, který je ale vlastně nevyužitá kreativní energie. Z mého osobního pozorování mají neskutečné vnitřní síly a všude tam, kde se ostatní bojí a obávají, oni mají pevnost a nebojí se "vlka ničeho".

Manifestující generátoři jsou typem generátora. Jsou to rychlo tvůrci:). Karen Curry Parker je v kvantovém human designu TM nazývá "ohybače času". To z důvodu, že přeskakují určité kroky, dělají "milion" věcí najednou a rychle se učí. Ale občas musí jít zpět a učit se základ.

Generátoři jsou typem, který ve světě funguje pomalu ale jistě. Tvoří v hmotě a učí se krok za krokem. Hmota generátory miluje a nálsleduje. Pokud ne, reagují na něco, co je vyčerpává, je na slepé stopě a danou věc by měl opustit. Karen Curry Parker je nazývá alchymisty. Je zajímavé, že většina lidí, kteří jsou generátory a nějakým způsobem již na sobě pracují a poskytují-li nějakou službu pro ostatní,pojmenovávají své služby, knihy, produkty slovy jako alchymie, alchymistický, atd. Znamená to, že se již dostali ke svému základu a že již žijí z úrovní nejvyššího tvoření.

Projektoři jsou zde, aby byli průvodci pro ostatní typy. Nejsou zde, aby měli klasickou práci a pracovali od 8:00 do 17:00. Více na stránce a následně v kurzu Nekompromisní projektor. 

Reflektoři tvoří pouze 1% populace. Jsou zde od toho, aby odráželi a reflektovali stav společnosti a její zdraví. Jsou často velmi citliví, ale není to tak na první pohled vidět a naopak často působí velmi tvrdě. Jsou citliví na fáze měsíce.

 

Pokud ještě neznáte svůj typ, tak si můžete vyjet svou mapku zde (nalevo je Free chart). Hned pod údajem věk (Age) se vám objeví váš typ (Type).

 

Všechny typy jsou krásné. Není žádný lepší ani horší. Všechny jsou stejně důležité a všechny se potřebují, protože jsou to lidské bytosti. 

K zamyšlení

V našem světě převládá skupina generátorů, která tvoří kolem 70% populace. Říká se, že jsou zde aby tvořili v hmotě, s hmotou. Mají udržitelný zdroj energie (sakrál = 2. čakra).

Ostatní typy: manifestor, projektor a reflektor již fungují jinak a naopak udržitelný zdroj energie nemají. Často se o nich říká, že mají sklony k vyhoření ve středním věku, což, jak ukazuje moje praxe s klienty a vlastní zkušenost, je pravda. Často žijí energeticky život jiného typu. Pokud je jejich rodič např. generátor, díky výchově žijí a fungují tak jako rodič. Jenže takový životní styl je neudržitelný a nerozumí tomu, proč rodič není unavený a on ano a diví se také rodič, který může říkat, že dítě je líné, neschopné, stále unavené, přecitlivělé, atd. Je důležité, aby se rodič generátor naučil respektovat energii svého dítěte a nepožadoval po něm stejné výkony jako u sebe. 

Nicméně vzhledem k tomu, v jak rychlé době a tempu žijeme, k vyhoření mají namířeno již v brzkém věku i generátorské typy. 

Pokud se cítíte vyhořelí nebo vyčerpaní, jeden ze způsobů, jak s tím pracovat je praktikovat meditaci 3 x denně alespoň 10 minut. Nejsnazší je pracovat s frekvencí Vděčnosti. Více zde.

Co je to kvantový Human design (Karen Curry Parker)

 

Kvantový human design představila Karen Curry Parker. Je postaven na vysokovibračním jazyce a cílem je opravdu změnit osobní příběh toho, kdo s ním pracuje. Jasně popisuje k čemu každý z nás směřujeme.

Vychází z tradičního Human designu.

Důvod, proč mi tento přístup vyhovuje je, že kolektivně jsme se přenesli přes některé původní termíny a již není třeba užívat termín jako např. "kacíř". Někdy původní termíny spíše klienty odradí, než aby motivovaly. 

Pokud máte zájem se více a do větší hloubky vzdělávat v oblasti Human designu, specificky kvantového human designu, doporučuji svou učitelku Karen Curry Parker. Studium je v angličtině. Úroveň nejméně na C1:

Bundle QHD 1 - 2 (quantum human design )https://learn.quantumhumandesign.com/referral/mVoLPf8G/svXr1uQmzzvKmpuh

Bundle QHD 1-4https://learn.quantumhumandesign.com/referral/fAsgbvzP/svXr1uQmzzvKmpuh

Nejsme tady, abychom přežili, ale TVOŘILI (1).png
bottom of page